Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

  • 25/09 Paz
TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
13:30Kayserispor - Rizespor4
16:00Bursaspor - Kasimpasa5
19:00Fenerbahce - Gaziantepspor6
19:00Genclerbirligi - Kardemir Karabuk1
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
17:00Boluspor - Samsunspor1
17:00Denizlispor - Mersin1
17:00Umraniyespor - Eskisehirspor
19:00Balikesirspor - Adana Demirspor
19:00Elazigspor - Giresunspor
19:00Sanliurfaspor - Bandirmaspor1
ENGLAND: Premier League
18:00West Ham - Southampton
ALMANYA: Bundesliga
16:30Hoffenheim - Schalke2
18:301. FC Koln - RB Leipzig
İSPANYA: Primera Division
13:00Leganes - Valencia
17:15Atl. Madrid - Dep. La Coruna1
19:30Villarreal - Osasuna1
21:45Espanyol - Celta Vigo
İTALYA: Serie A
13:30Torino - AS Roma
16:00Genoa - Pescara
16:00Inter - Bologna
16:00Lazio - Empoli1
16:00Sassuolo - Udinese2
21:45Fiorentina - AC Milan
FRANSA: Lig 1
16:00St Etienne - Lille1
18:00Nancy - Nice1
21:45Marseille - Nantes
HOLLANDA: Eredivisie
13:30Nijmegen - Willem II
15:30Twente - Vitesse4
15:30Utrecht - Sparta Rotterdam2
17:45Feyenoord - Roda
PORTEKIZ: Portuguese Liga
18:00Maritimo - Tondela1
20:00Ferreira - Rio Ave
22:15Moreirense - Guimaraes
ALMANYA: 2. Bundesliga
14:30Arminia Bielefeld - Nurnberg
14:30Munich 1860 - Hannover
14:30SG Dynamo Dresden - Wurzburger Kickers1
İSPANYA: Segunda Division
13:00Cadiz CF - R. Oviedo
17:00Mirandes - Tenerife
19:00Getafe - Girona
19:00Mallorca - UCAM Murcia
19:00Numancia - Zaragoza
21:00Reus Deportiu - Rayo Vallecano
İTALYA: Serie B
18:30Verona - Frosinone
RUSYA: Premier Ligi
12:00Orenburg - Ural
14:30Arsenal Tula - Terek Grozni
17:00Spartak Moscow - Ufa
19:30FK Anzi Makhackala - Zenit Petersburg
ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
00:0081'Velez Sarsfield0 - 3Racing Club[0-3]1
02:00Independiente - Tigre2
02:15Huracan - Sarmiento Junin
20:00Estudiantes L.P. - Temperley
21:00Union de Santa Fe - Belgrano
21:45Talleres Cordoba - Banfield
22:00Patronato - San Lorenzo
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
02:05Defensores de Belgrano - Platense
17:00Almirante Brown - San Telmo
ARJANTİN: Argentino A
03:00Guarani Antonio Franco - Chaco For Ever
17:00San Jorge - Concepcion
21:30Rivadavia - Ferro Gen.Pico
22:00Deportivo Madryn - Deportivo Roca
22:00Formosa - Sportivo Patria
22:00General Belgrano - Agropecuario
22:00Gutierrez Mendoza - Gimnasia Mendoza
22:00Villa Mitre - Independiente de Neuquen
23:00AH Zapla - Antoniana
23:00Sportivo Belgrano - San Lorenzo Alem
23:00Sportivo Las Parejas - Union Sunchales
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
00:1566'The Strongest1 - 0U. Sucre[1-0]
22:00Guabira - Real Potosi
22:00San Jose - Wilstermann
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
00:3046'Sport Recife1 - 0Santos[1-0]
03:00America MG - Botafogo RJ
17:00Atletico-PR - Ponte Preta
17:00Figueirense - Santa Cruz
22:00Corinthians - Fluminense
22:00Flamengo RJ - Cruzeiro
22:00Gremio - Chapecoense-SC
22:00Vitoria - Sao Paulo
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
00:3052'Tupi1 - 0Brasil de Pelotas[1-0]
KANADA: CSL
03:00Scarborough B. - Atomic
CANADA: Cis
03:15Windsor - York
ŞILI: Primera División - Clasura
00:0079'Everton1 - 2Deportes Temuco[1-0]
02:30U. De Concepcion - Antofagasta
18:00San Luis - U. Catolica
21:30O'Higgins - A. Italiano
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
00:0079'D. Puerto Montt1 - 0Valdivia[1-0]
00:0081'La Serena0 - 2Curico Unido[0-1]
22:00Cobreloa - Rangers
22:00Iberia - San Marcos de Arica
22:00Magallanes - Union La Calera
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
01:0039'Atl. Nacional0 - 0Cortulua[0-0]
01:308'Huila0 - 0Deportes Tolima[0-0]
03:45Once Caldas - Envigado
23:15Jaguares de Cordoba - Patriotas
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
00:3052'Dragon0 - 0Aguila[0-0]
03:30Sonsonate - FAS
04:00Metapan - Santa Tecla
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
00:0076'Guastatoya2 - 0Antigua[1-0]
01:0039'Comunicaciones1 - 0Coban Imperial[1-0]
03:00Xelaju - Municipal
05:00Marquense - Suchitepequez
05:00Petapa - Malacateco
MEKSIKA: Primera División - Apertura
01:0036'Chiapas0 - 2Necaxa[0-2]
03:00Atlas - Monterrey
03:00Monarcas - Puebla
03:00U.A.N.L.- Tigres - Cruz Azul
03:06Pachuca - Queretaro
05:00Club America - U.N.A.M.- Pumas
20:00Toluca - Club Leon
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
01:0039'Zacatepec1 - 0Lobos BUAP[1-0]
03:00Alebrijes Oaxaca - Coras
03:00Celaya - Leones Negros
03:00Loros - Juarez
05:00Dorados de Sinaloa - Cimarrones de Sonora
PANAMA: LPF
02:00Arabe Unido - Atl. Veraguense
02:00Chorrillo - Tauro
02:00Plaza Amador - Miguelito
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
00:0073'General Caballero1 - 1Diaz[1-1]
02:10Dep. Capiata - Nacional Asuncion
23:00ErtelendiCerro Porteno - Sol de America
PERU: Primera División - İkinci etap
01:45Cesar Vallejo - Garcilaso
04:00Alianza Lima - Alianza Atl.
19:00Union Comercio - Dep. Municipal
21:00FBC Melgar - Defensor La Bocana
23:30Sporting Cristal - Juan Aurich
URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:1066'Defensor Sp.0 - 1CA Cerro[0-0]
21:30Danubio - Plaza Colonia
21:30Rampla Juniors - Fenix
21:30River Plate - Sud America
ABD: Major League Soccer
00:0075'Toronto FC1 - 1Philadelphia Union[0-1]4
02:00DC United - Orlando City4
02:00New York Red Bulls - Montreal Impact4
02:00Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids
04:00Houston Dynamo - Portland Timbers2
04:30Real Salt Lake - FC Dallas1
05:30San Jose Earthquakes - Sporting Kansas City1
23:00Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders
ABD: North American Soccer League - Playofflar
02:00Fort Lauderdale - Tampa Bay
02:00Jacksonville A. - Rayo
02:00Ottawa Fury - Minnesota
02:30Carolina RailHawks - Edmonton
02:30Indy Eleven - New York Cosmos
USA: Usl
00:0564'Rochester1 - 0Toronto FC 2[1-0]
02:00Oklahoma City Energy - Saint Louis
02:00Pittsburgh - Cincinnati
02:00Wilmington Hammerheads - Richmond Kickers
02:30Charleston - New York Red Bulls 2
02:30Louisville City - Charlotte Independ.
03:00Swope Park - Seattle 2
03:30Rio Grande - San Antonio
03:30Tulsa Roughnecks - Sacramento Republic
05:00OC Blues - Colorado Springs
05:00Portland 2 - Arizona United
05:30Los Angeles 2 - Real Monarchs
22:00Bethlehem - Orlando City 2
AFRIKA: CAF Konfederasyon Kupası
15:30Mazembe - Etoile Sahel
ARNAVUTLUK: Super League
20:00Partizani - KF Tirana
ANDORRA: 1ci Divisió
13:00Encamp - UE Engordany
13:00UE Santa Coloma - Lusitanos
17:00Ordino - Jenlai
19:00Sant Julia - FC Santa Coloma
ANGOLA: Girabola League
17:00Desportivo Huila - Primeiro de Agosto
17:00Kuando Kubango - Porcelana
17:30Academica - Sagrada
17:30Progresso - Caala
ARJANTIN: Primer B Nacional
19:30ErtelendiLos Andes - All Boys
21:00ErtelendiCDJU Gualeguaychu - Ferro
21:05ErtelendiNueva Chicago - Brown Adrogue
21:30ErtelendiFlandria - Almagro
21:30ErtelendiSantamarina - Central Cordoba
22:00ErtelendiInd. Rivadavia - Boca Unidos
23:00ErtelendiInstituto - Villa Dalmine
23:00ErtelendiSan Martin T. - Sportivo Estudiantes
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
21:30Central Cordoba - Argentino de Merlo
21:30Defensores Unidos - Def. de Cambaceres
21:30San Miguel - Dock Sud
ERMENISTAN: Premier Lig
17:00Ararat Yerevan - Gandzasar
AUSTRALIA: National Premier Leagues Play Offs
07:30Sydney Utd - Brisbane Strikers
AVUSTURYA: T-Mobile Bundesliga
17:30Altach - Salzburg
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
17:00Ebreichsdorf - SK Rapid Vienna (Am)
19:00Lafnitz - Gleisdorf
12:00Hohenems - Kufstein
17:00Schwaz - Saalfelden
AZERBAYCAN: Premier Lig
14:30Kapaz - Qarabag
17:00Zira - Gabala
BANGLADEŞ: Premier League
13:30Brothers U. - Sheikh Jamal
16:30Abahani Limited - Sheikh Russel
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
14:00Slutsk - Mikashevichi
15:00Isloch Minsk - Neman
16:00Din. Minsk - Krumkachy
17:00Zhodino - FC Minsk
17:30BATE - Naftan
18:00Shakhtyor Soligorsk - Vitebsk
BELÇIKA: Jupiler Ligi
15:30St. Liege - Eupen
19:00Kortrijk - Genk
21:00Anderlecht - Westerlo
BELÇIKA: İkinci Küme
13:30Cercle Brugge KSV - Leuven
17:00Lommel Utd - Lierse
21:00Tubize - Antwerp
BELGIUM: First Amateur Division
16:00Coxyde - Oudenaarde
16:00Hamme - Sprimont-Comblain
BELÇIKA: Üçüncü Küme
16:00Aalst - Zeehaven
16:00Bornem - Halle
16:00Izegem - Olsa Brakel
16:00Knokke - Petegem
16:00KRC Harelbeke - Menen
16:00Saint Eloois - Westhoek
16:00Sint Niklaas - Gullegem
16:00Cappellen - Hades
16:00Duffel - Wijgmaal
16:00Grimbergen - Tessenderlo
16:00K. Berchem Sport - Bocholter
16:00Londerzeel - Boom
16:00Chatelet - OC Charleroi
16:00La Calamine - Charleroi Fleurus
16:00Solieres Sport - Meux
16:00Walhain - Wallonne Ciney
BOSNA HERSEK: Premier Lig
20:00Siroki Brijeg - FK Sarajevo
20:00Zeljeznicar - Metalleghe-BSI Jajce
BOSNA: 1ci Ligi
16:30GOSK Gabela - Travnik
16:30NK Novi Travnik - HNK Orasje
16:30Sema - FK Radnicki Lukavac
16:30Sloga Simin Han - Velez Mostar
BULGARISTAN: A PFG
19:00CSKA Sofia - Beroe
21:15Cherno More - Slavia Sofia
BULGARISTAN: B PFG
17:00Levski Karlovo - Sozopol
17:00Nesebar - Ludogorets II
17:00Oboriste - Bistritsa
17:00Pomorie - Botev Vratsa
17:00Septemvri Sofia - Botev Galabovo
BURUNDI: Ligue A
15:00Vital'O - Ngozi City
16:00Rusizi - Musongati
17:00Atletico Olympic - Olympic S.
ÇIN: Super Ligi
10:30Guangzhou R&F - Henan Jianye
14:35Beijing Guoan - Shandong Luneng
14:35Hangzhou Greentown - Jiangsu Suning
14:35Shijiazhuang - Changchun Yatai
14:35Tianjin Teda - Shanghai Shenhua
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
05:00Carmelita - Saprissa
05:00Herediano - Santos DG
20:00Cartagines - San Carlos
20:00U.C.R. - Limon
22:15Belen - Zeledon
HIRVATISTAN: 1. HNL
18:00Osijek - Istra 1961
20:00Rijeka - RNK Split
GÜNEY KIBRIS: First Division
18:00AEK Larnaca - Anorthosis
19:00Aris - APOEL
20:00Anagennisi Derynia - Doxa
ÇEK CUMHURIYETI: Gambrinus liga
16:30Sparta Prague - Slavia Prague
ÇEK CUMHURIYETI: 2. Lig
17:30Varnsdorf - Sigma Olomouc
17:30Vitkovice - Sokolov
ÇEK CUMHURIYETI: Division A
11:30Karlovy Vary - Sedlcany
17:30SK Jankov - Doubravka
17:30Susice - Aritma Prague
11:15Meteor Prague - Steti
17:30Brozany - Sokol Hostoun
17:30Nymburk - Most
17:30Uvaly - Tatran Rakovnik
17:30Caslav - Letohrad
17:30FK Turnov - Kolin
11:15Brumov - Zdar na Sazavou
11:15Velka Bites - Stara Rise
16:00Pelhrimov - Slavicin
16:00Tasovice - Uhersky Brod
16:00Vrchovina - Hodonin
16:30Slavoj Polna - Rosice
16:00Frydlant n. O. - Havirov
DANIMARKA: Süper Ligi
13:00Viborg - Lyngby
15:00Randers FC - Sonderjyske
17:00Brondby - Odense
19:00Midtjylland - Horsens
21:00Nordsjaelland - Esbjerg
DANIMARKA: 1. Division
14:45AB Copenhagen - Vendsyssel FF
14:45Helsingor - Skive
14:45Hobro - Koge
14:45Naestved - F. Amager
14:45Roskilde - Fredericia
DANIMARKA: 2nci Küme Doğu
14:00Holbaek - Bronshoj
14:00Greve IF - Naesby
DR CONGO: Super Ligue
15:30Dibumba - Don Bosco
17:30Bukavu Dawa - Capaco
17:30Muungano - Makiso
17:30Nika - Dauphins Noirs
17:30Virunga - Nkoyi Bilombe
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
19:15EL Nacional - Delfin
19:30Dep. Cuenca - Barcelona SC
20:00Aucas - LDU Quito
21:15Mushuc Runa - U. Catolica
İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland - Relegasyon
15:00Liverpool U23 - Sunderland U23
ESTONYA: Esiliiga A
13:00Flora II - Tulevik
13:00Maardu - Infonet II
EUROPE: Euro U17 - First Stage
13:00Ukraine U17 - Turkey U17
16:00Bosnia & Herzegovina U17 - Moldova U17
16:00Russia U17 - Latvia U17
17:00Norway U17 - Lithuania U17
EUROPE: Premier League (Crimea)
16:00Bakhchisaray - SKCHF Sevastopol
16:00Ocean Kerch - Yevpatoriya
16:00TSK Simferopol - Rubin Yalta
FAROE ADALARI: Meistaradeildin
17:00HB Torshavn - AB Argir
17:00Klaksvik - B36 Torshavn
17:00Skala Itrottarfelag - Toftir
17:00TB Tvoroyri - IF Fuglafjordur
17:00Vikingur - NSI Runavik
FINLANDIYA: Veikkausliiga
18:30Ilves - PS Kemi
18:30Rovaniemi - Mariehamn
FINLANDIYA: Ykkonen
16:00Ekenas - GrIFK
16:00KPV Kokkola - Jaro
18:30Haka - AC Oulu
18:30Jazz Pori - JJK Jyvaskyla
18:30KTP - TPS
FİNLANDİYA: Kakkonen
14:00Futura - JaPS
14:00KaPa - PEPO
14:00Kultsu - Mikkeli
14:00Lahti Akatemia - KuFu-98
14:00Sudet - Gnistan
14:00Vaajakoski - MPS
14:00SalPa - EsPa
15:00Kontu - Atlantis
17:00Aland - Viikingit
18:30Kiffen - Honka
14:00AC Kajaani - Santa Claus
14:00MuSa - Lapua
14:00OPS - GBK Kokkola
14:00TP-47 - Narpes Kraft
14:00YPA - PPT
16:00VIFK - Hercules
MAKEDONYA CUMHURIYETI: Prva Ligi
16:30Bregalnica Stip - Shkupi
16:30Makedonija GP - Pobeda
16:30Pelister - Sileks
16:30Renova - Vardar
GEORGİA: Umaglesi Ligi
15:30Poti - Dila Gori
15:30Samtredia - Zugdidi
15:30Tskhinvali - Chikhura
16:00Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
16:00Shukura - Lokomotiv Tbilisi
ALMANYA: 3. Liga
15:00Erfurt - Duisburg
15:00Hansa Rostock - Zwickau
15:00Wehen - Magdeburg
ALMANYA: Regionalliga North
15:00ETSV Weiche - Lupo-Martini Wolfsburg
15:00St. Pauli II - Oldenburg
16:00Drochtersen/Assel - Luneburger Hansa
16:00Egestorf-Langreder - Hamburger SV II
16:00Hildesheim - Eichede
14:00Berliner AK 07 - Furstenwalde
15:05Energie Cottbus - Bautzen
15:00Alemannia Aachen - RW Essen
15:00FC 08 Homburg - Ulm
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
13:00Zehlendorf - Altludersdorf
15:001.FC Frankfurt - CFC Hertha
15:00Strausberg - Altglienicke
15:00Halle - Halberstadt
15:00Markranstadt - Brandenburger
15:00Wismut Gera - Chemie Leipzig
15:00VfR Neumunster - Oldenburger
16:00Hartenholm - Holstein Kiel II
15:00Altona - Rugenbergen
15:00Buxtehuder - Condor Hamburg
15:00Pinneberg - Curslack-Neuengamme
15:00TSV Buchholz 08 - Suderelbe
15:00Wedeler TSV - Niendorfer TSV
16:00Turkiye Wilhelmsburg - Concordia Hamburg
16:00Hannoverscher SC - Heeslinger
16:00Spelle-Venhaus - Gifhorn
16:00Uphusen - SVG Gottingen
16:00VfL Oldenburg - FT Braunschweig
16:00VfL Osnabruck II - Bersenbruck
17:00Arminia Hannover - Bornreihe
14:30SC Hassel - Westfalia Rhynern
16:00ASC 09 Dortmund - Stadtlohn
16:00Eintracht Rheine - Ennepetal
16:00Erkenschwick - Lippstadt
16:00Erndtebruck - Paderborn II
16:00Gutersloh - Arminia Bielefeld II
16:00Hammer SpVgg. - Brunninghausen
16:00Marl-Huls - Neuenkirchen
16:00Roland Beckum - Kaan-Marienborn
16:00Gonsenheim - TuS RW Koblenz
16:00Ammerthal - Wurzburger Kickers II
16:00DJK Bamberg - Eichstatt
16:00Regensburg II - Landsberg
16:00Schwabmunchen - Heimstetten
15:00Stutt. Kickers II - Spielberg
16:00Walldorf II - Reutlingen
16:00Rheinbach - Friesdorf
16:00Cronenberger - Honnepel-Niedermormter
16:00Dusseldorf-West - SSVg Velbert
16:00Germania Ratingen - Homberg
16:00Hilden - Meerbusch
16:00Kapellen-Erft - Kray
16:00Krefeld-Fischeln - Jahn Hiesfeld
16:00Schonnebeck - Baumberg
16:00SW Essen - Bocholt
16:00Uerdingen - TuRU Dusseldorf
YUNANISTAN: Super Ligi
16:00PAOK - Skoda Xanthi
18:15Atromitos - Asteras Tripolis
18:15Levadiakos - Kerkyra
20:30AEL Larissa - Olympiakos Piraeus
YUNANISTAN: Football League
16:00ErtelendiA. Asteras - Trikala FC
16:00ErtelendiAcharnaikos - Kalloni
16:00ErtelendiAiginiakos - Lamia
16:00ErtelendiKarditsa - Aris
16:00ErtelendiKissamikos - OFI Crete
16:00ErtelendiPanegialios FC - Chania
16:00ErtelendiPanserraikos - Panelefsiniakos
16:00ErtelendiSmyrnis - Kallithea
16:00ErtelendiSparti - Panthrakikos
YUNANISTAN: Football League 2 - Group 2
16:30AE Pontion - Almopos
16:30AO Kardias - Makedonikos Foufas
16:30Apollon Paralimniou - Doxa Proskiniton
16:30Chrisoupolis - Kalamaria
16:30Dramas - Langadas
16:30Eordaikos - Kampaniakos
16:30Kavala - Orfeas Xanthi
15:30Mavroi Aetoi - Enosi Apolloniou & Istieas
16:30Achilleas Neokesarias - Filippiada
16:30Apollon Larissa - Amvrakia Kostakis
16:30Feraios - Niki Volos
16:30Karaiskakis - Asteras Petriti
16:30O. Volos - Tilikratis L.
16:30Pierikos - Pydna Kitros
16:30Thesprotos - Diagoras Sevastis
16:30Ermionidas-Ermis - Amaliadas - Panopoulou
16:30Fostiras - Thiva F.C.
16:30Panachaiki - Achaiki
16:30Panarkadikos - Panargiakos
16:30PAO Varda - AO Zevgolatiou
16:30Pylou Tsiklitiras - Doxa Megalopolis
14:00Ionikos - Panthiraikos
15:30Ermis Z. - AO Proodeftiki
16:30Aeek Inka - AO Ilisiakos
16:30Atsalenios FC - Ergotelis
16:30Rodos - Thyella D.
16:30Triglia R. - Kifisias
HAİTİ: Championnat National
23:00Aigle Noir - Violette
23:00America des Cayes - Cavaly
23:00Baltimore - Don Bosco
23:00Inter de Grand-Goave - Mirebalais
23:00Petit-Goave - Juventus
23:00Racing des Gonaives - Fica
23:00Real du Cap - Ouanaminthe
HONDURAS: Liga Nacional
04:00Real Espana - Juticalpa
04:00Social Sol - Olimpia
04:00Vida - Real Sociedad
HONG KONG: HKFA 2ci Küme
09:30Tai Po - South China
12:30Eastern AA - Hong Kong Rangers
MACARISTAN: NB II - Doğu
17:00Bekescsaba 1912 - Cigand SE
17:00Budaorsi SC - Nyiregyhaza
17:00Cegledi - Szeged
17:00Kisvarda - VAC
17:00Soroksar - Siofok
18:00Puskas Academy - Zalaegerszegi
19:00Balmazujvaros Sport - Dorogi
19:00Kozarmisleny SE - Szeol
19:00Soproni VSE - Csakvari
19:00Szolnoki MAV - Mosonmagyarovari TE
İZLANDA: Landsbankadeild
17:00Akranes - Breidablik
17:00Fjolnir - Stjarnan
17:00Fylkir - Throttur
17:00Olafsvik - KR Reykjavik
17:00Vestmannaeyjar - Valur
17:00Vikingur Reykjavik - Hafnarfjordur
IRAK: Iraqi Lig
15:30Al Kahraba - Karbala
15:30Al Shorta - Al Bahri
15:30Al Talaba - Al Hussein
İSRAIL: Ligat ha\'Al
20:00Yehuda - H. Beer Sheva
21:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
İTALYA: Lega Pro C1/A
15:30Cremonese - Piacenza
15:30Olbia - Livorno
15:30Prato - Siena
15:30Racing Roma - Lupa Roma
15:30Viterbese - Renate
19:30Alessandria - Como
19:30Lucchese - Arezzo
19:30Pistoiese - Carrarese
19:30Pro Piacenza - Pontedera
19:30Tuttocuoio - Giana Erminio
15:30Siracusa - Lecce
15:30Virtus Francavilla - Matera
17:30Catanzaro - Messina
17:30Paganese - Monopoli
17:30Reggina 1914 - Cosenza
17:30Vibonese - Casertana
21:30Andria - Melfi
21:30Catania - Akragas
21:30Foggia - Taranto
21:30Fondi - Juve Stabia
ITALY: Serie D - Group A
16:00Bra - Inveruno
16:00Caronnese - Folgore Caratese
16:00Casale - Gozzano
16:00Legnano - Chieri
16:00OltrepoVoghera - Cuneo
16:00Pro Sesto - Varesina
16:00Pro Settimo - Verbania
16:00Bolzano - Lecco
16:00Cavenago Fanfulla - Dro
16:00Grumellese - Pergolettese
16:00Levico Terme - Seregno
16:00Olginatese - Ciserano
16:00Pontisola - Darfo Boario
16:00Pro Patria - Monza
16:00Scanzorosciate - Ciliverghe Mazzano
16:00Virtus Bergamo - Caravaggio
16:00Altovicentino - ArzignanoChiampo
16:00Campodarsego - Mestre
16:00Cordenons - Vigasio
16:00Este - Calvi Noale
16:00Legnago Salus - Triestina
16:00Ripa Fenadora - Tamai
16:00Vigontina - Montebelluna
16:00Virtus Verona - Abano
16:00Correggese - Castelfranco
16:00Delta Rovigo - Colligiana
16:00Mezzolara - Ravenna
16:00Pianese - Castelvetro
16:00Ribelle - Imolese
16:00Rignanese - Poggibonsi
16:00San Donato - Scandicci
16:00Sangiovannese - Lentigione
16:00Fezzanese - Ghivizzano Borgo
16:00Finale - Viareggio
16:00Gavorrano - Montemurlo
16:00Lavagnese - Massese
16:00Real Forte Querceta - Grosseto
16:00Savona - SSD Argentina
16:00Sporting Recco - Sestri Levante
16:00Unione Sanremo - Ponsacco
16:00Valdinievole Montecatini - Ligorna
16:00Agnonese - San Marino
16:00Calcio Chieti - Civitanovese
16:00Campobasso - Sammaurese
16:00Fermana - Vastese
16:00Matelica - Castelfidardo
16:00Monticelli - San Nicolo
16:00Recanatese - Alfonsine
16:00Romagna Centro - ASD Pineto Calcio
16:00Vis Pesaro - Jesina
15:30Muravera - Vivi Altotevere
16:00Albalonga - Avezzano
16:00Foligno - Rieti
16:00L Aquila - Ostia Mare
16:00Latte Dolce - Torres
16:00Monterosi FC - Lanusei Calcio
16:00Nuorese - Flaminia
16:00San Teodoro - Citta di Castello
16:00Agropoli - Nardo
16:00Anziolavinio - Gravina
16:00Citta di Ciampino - Gelbison Cilento
16:00Francavilla - Manfredonia
16:00Herculaneum - Cynthia
16:00Madrepietra - Picerno
16:00Nocerina - San Severo
16:00Potenza - Trastevere Calcio
18:30Bisceglie - Vultur Rionero
16:00Aversa - Roccella
16:00Gela - Gladiator
16:00Igea Virtus - Sersale
16:00Pomigliano - Due Torri
16:00Rende - Cavese
16:00Sancataldese - Nerostellati Frattese
16:00Sicula Leonzio - Gragnano
16:00Turris - Castrovillari
16:00US Palmese - Sarnese
JAMAİKA: Premier League
23:00Arnett Gardens - Harbour View
23:30Boys' Town - Portmore
23:30Humble Lions - Waterhouse
23:30Maverley Hughenden - Jamalco
23:30Reno - Montego Bay
23:30Tivoli - UWI
JAPONYA: J-League
08:00Avispa Fukuoka - Kobe
08:00Vegalta Sendai - Nagoya
09:00Iwata - Shonan
09:00Urawa - Hiroshima
10:00G-Osaka - FC Tokyo
10:30Albirex Niigata - Kashima
11:00Omiya Ardija - Sagan Tosu
13:00Kashiwa - Kofu
13:00Kawasaki Frontale - Yokohama M.
JAPONYA: J-Ligi Division 2
07:00Kamatamare - Yokohama
08:00Okayama - V-Varen Nagasaki
08:00Yamaga - Shimizu
10:00Kanazawa - Kusatsu
10:00Kumamoto - Montedio Yamagata
10:00Verdy - Chiba
11:00Kyoto - Giravanz Kitakyushu
12:00Renofa Yamaguchi - Gifu
13:00Ehime - Mito
13:00Tokushima - C-Osaka
KAZAKİSTAN: Premier League
13:00Okzhetpes - I. Pavlodar
13:00Ordabasy - FC Astana
17:00Aktobe - K. Almaty
13:00Atyrau - Taraz
KENYA: Premier League
14:00Mathare Utd. - Rangers
15:00Thika Utd. - Sony Sugar
16:15Sofapaka - Gor Mahia
KOSOVO: Superliga
16:00Besa Peje - Drita
16:00Ferizaj - Drenica
16:00Gjilani - Trepca Mitrovice
LETONYA: Virslīga
14:00Jelgava - Riga FC
LETONYA: Kupası
17:00Rezekne - Ventspils
LİBYA: Premier League
18:00Abi Al Ashar - Al Ahly Tripoli
LITVANYA: Division 2
11:00Krazante Kelme - Lokomotyvas
LITVANYA: Kupası
14:00Suduva - Zalgiris
MALAWI: Super League
15:30Azam Tigers - Red Lions
15:30Dwangwa United - Mighty Wanderers
15:30Kamuzu Barracks - Mzuni
15:30Moyale Barracks - Civo Utd
MALTA: Premier Lig
19:00Balzan - Gzira
19:00Sliema - Tarxien
21:00Pembroke - Birkirkara
21:00Valletta - Hibernians
MOLDOVA: Ulusal Lig
16:00Dinamo-Auto - Dacia Chisinau
16:00Petrocub - Academia Chisinau
16:00Sheriff Tiraspol - Speranta Nisporeni
16:00Ungheni - Zimbru Chisinau
16:00Zaria Balti - Milsami
KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi
17:00Sutjeska - Buducnost
KARADAĞ: İkinci Ligi
14:00Celik Niksic - Radnicki Berane
16:00Berane - Jezero
16:00Cijevna - KOM
16:00FK Cetinje - Otrant
16:00Ibar - Graficar Podgorica
16:00Igalo - Mornar Bar
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
19:00Chabab Atlas Khenifra - Raja Casablanca
19:00Olympique de Safi - Difaa El Jadidi
21:15Kawkab Marrakech - Hoceima
FAS: GNF 2
18:30Mouloudia Oujda - Union Ait Melloul
18:30Sale - Jeunesse Massira
MOZAMBIQUE: Mocambola
16:001º de Maio de Quelimane - Ferroviario Maputo
16:00Desportivo de Niassa - Ferroviario Nampula
16:00Desportivo Maputo - Chingale de Tete
16:00ENH Vilankulo - Clube Desportivo de Nacala
16:00Ferroviario Beira - Costa do Sol
16:00Ferroviario Nacala - Chibuto
16:00LD Maputo - Estrela Vermelha Maputo
16:00UD Songo - Maxaquene
NETHERLANDS: Tweede Divisie
15:30AFC - TEC
15:30Jong FC Twente - VVSB
15:30UNA - Jong AZ
NİKARAGUA: Primera Division
04:00Diriangen - Real Madriz
04:00Esteli - Sebaco
20:00Chinandega - Nandasmo
NORVEÇ: Tippeligaen
16:30Lillestrom - Sogndal
19:00Start - Haugesund
19:00Stromsgodset - Odd
19:00Valerenga - Aalesund
21:00Brann - Tromso
NORVEÇ: Adeccoligaen
16:00Strommen - Ull/Kisa
16:30Kristiansund - Mjondalen
19:00Bryne - Asane
19:00Hodd - Jerv
19:00Kongsvinger - Levanger
19:00Ranheim - K. Oslo
19:00Sandnes - Raufoss
NORVEÇ: Division 2, avd 1
15:00Alta - Oppsal
16:00Tromsdalen - Stabaek 2
17:00Mo IL - Finnsnes
17:00Skeid - Harstad
18:00Grorud - Senja
15:00Molde 2 - Honefoss
16:00Stjordals Blink - Rosenborg 2
15:00Halden - Arendal
PERU: Segunda División
20:30Atletico Torino - Sport Ancash
23:30AD Cantolao - Huaral
23:30Carlos Manucci - Sport Victoria
23:30Cienciano - Alfredo Salinas
23:30Deportivo Coopsol - Sport Boys
PHILIPPINES: Ufl
08:30Green Archers - Forza
11:00Global - Stallion
POLONYA: Ekstraklasa
16:30Korona Kielce - Jagiellonia
19:00Lech Poznan - Arka Gdynia
POLONYA: Division 1
19:00Drutex-Bytovia - Kluczbork
19:00GKS Katowice - Stal Mielec
POLAND: Iii Liga - Group I
16:00LKS Lomza - Tomaszow Mazowiecki
17:00LKS Lodz - Sokol Aleksandrow Lodz
18:00Mazowiecki - Motor Lubawa
16:00KKS Kalisz - Lech Poznan 2
16:00Kleczew - Pogon Szczecin II
16:00Swit Skolwin - Gwardia Koszalin
17:00Pogon Lebork - Elana Torun
15:00Cos. Nowotaniec - Avia Swidnik
16:00Spartakus Daleszyce - MKS Trzebinia Siersza
17:00Oswiecim - Ostrowiec Swietokrzyski
PORTEKIZ: Taça de Portugal
17:00Agueda - Sousense
17:00Alcains - AD Limianos
17:00Alcanenense - Sendim
17:00Alcobaca - Vizela
17:00Almancilense - Merelinense
17:00Anadia - Varzim
17:00Armacenenses - Aljustrelense
17:00Atletico Arcos - Gafanha
17:00Barrosas - AD Oliveirense
17:00Beneditense - Santa Iria
17:00Camacha - Vitoria Sernache
17:00Casa Pia - Pinhalnovense
17:00Cerva - Freamunde
17:00Coimbroes - SC Praiense
17:00Dezembro - Sp. Lourel
17:00Estarreja - Ponte da Barca
17:00Fatima - Pampilhosa
17:00FC Barreirense - Valadares Gaia
17:00Gafetense - Academico Viseu
17:00GD Joane - Covilha
17:00Gouveia - Academica
17:00Leiria - Portimonense
17:00Loures - Oriental
17:00Lusitano VRSA - Fabril do Barreiro
17:00Maria de Fonte - Torreense
17:00Mosteirense - Famalicao
17:00Moura AC - Aves
17:00Naval - AD Fafe
17:00Oliveirense - Penafiel
17:00Pedras Rubras - Leixoes
17:00Penalva do Castelo - Amarante
17:00Real SC - Sao Martinho
17:00Sanjoanense - Pedras Salgadas
17:00SB Castelo Branco - Santa Eulalia
17:00Sertanense - Lusitano FCV
17:00Torre De Moncorvo - Cinfaes
17:00Trofense - Beira Mar
17:00Vilafranquense - Vilaverdense
18:00CD Rabo Peixe - Gil Vicente
18:00CF Os Gavionenses - Mortagua
18:00Sacavenense - Olhanense
18:00SC Angrense - SC Farense
REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1
17:00Cheminots - Inter Club
ROMANYA: Divizia A
18:00Poli Timisoara - Targu Mures
20:30Voluntari - FC Steaua Bucuresti
ROMANYA: Division 2/Serie A
11:00Berceni - FC Brasov
13:00Calarasi - FC Juventus Bucuresti
15:00Chindia Targoviste - Mioveni
RUSYA: 2nci Küme Güney
15:00Krasnodar 2 - R. Volgograd
16:00Biolog - SKA Rostov
16:00FK Chayka - Dynamo GTS
17:00Maykop - Chernomorets Novorossijsk
18:00Armavir - Mashuk
19:00Sochi - Vladikavkaz
14:00Saturn Ramenskoye - Kaluga
15:00Arsenal Tula 2 - Vityaz
15:00D. Bryansk - Ryazan
16:00Oryol - Chertanovo M.
17:00Kursk - T. Moscow
14:00Kolomna - Dynamo SPB
15:00Znamya Truda - Tekstilshtik
16:00FK Strogino Moscow - Vladimir
17:00S. Kostroma - Dolgoprudny
17:00Smolensk - Dynamo Moscow 2
RUSSIA: Youth League
15:00Amkar U21 - Krylya Sovetov Samara U21
18:00Rubin Kazan U21 - Tomsk U21
SAN MARİNO: Campionato
16:00Cosmos - Fiorentino
16:00Folgore - Domagnano
16:00Tre Fiori - Juvenes/Dogana
İSKOÇYA: Premier League
15:00Aberdeen - Rangers
17:00Hamilton - St Johnstone
İSKOÇYA: FA Kupası
18:00Leith A. - Cumbernauld Colts
SIRBISTAN: Super Liga
17:00FK Vozdovac - Novi Pazar
18:00Metalac - Partizan
20:00Borac - Javor
20:00FK Crvena zvezda - Vojvodina
20:00Mladost - Backa
20:00Napredak - Sp. Subotica
20:00Radnicki Nis - Radnik
SIRBİSTAN: Prva Ligi
17:00Buducnost Dobanovci - FK Indjija
17:00Din. Vranje - Sindjelic Beograd
17:00Jagodina - OFK Beograd
17:00Proleter - Radnicki Pirot
17:00Sabac - Borca
17:00Sloboda - Odzaci
17:00Zemun - Kolubara
SLOVAKYA: 2.Lig
11:30Zilina B - MSK Martin
16:30Pohronie - Trnava B
16:30Sered - Slovan Bratislava B
16:30VSS Kosice - Haniska
SLOVENYA: Prva Liga
16:00Aluminij - Koper
17:55Rudar - Maribor
SLOVENYA: 2.SNL
17:00Brda - Zavrc
17:00NK Kranj - NK Krka
GÜNEY AFRIKA: Premier Lig
16:00Bloem Celtic - Golden Arrows
SOUTH AFRICA: First Division
16:00Jomo Cosmos - Mthatha Bucks
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
10:00Sangju Sangmu - Jeju Utd
10:00Suwon City - Jeonnam
SOUTH KOREA: K League Challenge
09:00Hummel - Busan
10:00Goyang Zaicro FC - Ansan Police
İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1
13:00Osasuna B - Guijuelo
13:00Valladolid B - Mutilvera
18:00Ferrol - Celta Vigo B
18:00Pontevedra - Izarra
18:30Tudelano - Caudal Deportivo
18:45Lealtad - Santander
19:00Burgos - Palencia
19:00Leonesa - Boiro
19:00Ponferradina - Arandina
12:30Rayo Majadahonda - Mensajero
13:00Fuenlabrada - Real Madrid B
13:15Amorebieta - Albacete
18:00Ath Bilbao B - Arenas Club
19:00Barakaldo - Sestao
19:00Gernika Club - R. Union
19:00Socuellamos - San Sebastian Reyes
19:00Toledo - Navalcarnero
13:00Ebro - Lleida
13:00Mallorca B - Barcelona B
13:00Prat - Levante UD B
13:00Villarreal B - Valencia B
19:00Alcoyano - Llagostera
19:00Hercules - Eldense
12:30La Hoya Lorca - San Fernando
12:30Recreativo Huelva - Jumilla
13:00Cordoba B - Extremadura UD
18:00La Roda - Marbella
19:00El Ejido - Jaen
19:00Linares - Villanovense
19:00Linense - Murcia
19:00Merida AD - Cartagena
20:00Mancha - Sanluqueno
SUDAN: Sudani Premier League
17:00Al Merreikh Club Nyala - Al-Merreikh
17:00Merikh Kosti - Merreikh El-Fasher
20:00Al-Nsor - Nile Shindi
SWAZILAND: Mtn Premier League
14:30Manzini Wanderers - Royal Leopards
16:30Mbabane Swall. - Mbabane Highlanders
İSVEÇ: Allsvenskan
16:00Elfsborg - AIK1
18:30Malmo FF - Helsingborg
İSVEÇ: Superettan
16:00GAIS - Ljungskile
18:00Halmstad - Assyriska FF
İSVEÇ: Division 1, Norra
15:00Pitea - Enskede
16:00Vasteras SK - IFK Lulea
17:00Akropolis - Team TG FF
17:00Nykopings - Brage
16:00Mjallby - Osters
18:00Trollhattan - Husqvarna
İSVIÇRE: Super Ligi
14:45Grasshoppers - Vaduz3
14:45Thun - Lugano
17:00Sion - Young Boys1
İSVIÇRE: Challenge Ligi
16:00Aarau - Zurich
16:00Schaffhausen - Wohlen
TAJIKISTAN: Vysshaya Liga
14:00Ravshan - Istiqlol Dushanbe
14:00Xayr Vahdat - Parvoz Bobojon Ghafurov
TAYLAND: Thai Premier Lig
14:00Pattaya Utd - Nakhon Ratchasima
14:00Suphanburi - Siam Navy
15:00Chonburi - Sisaket
TOGO: Championnat National
16:00Dynamic Togolais - Kotoko
16:00Foadan - Gomido
16:00Gbikinti Bassar - Semassi
16:00Koroki Metete - AS Togo-Port
16:00Maranatha - Kara
16:00OTR - Agaza
16:00Unisport - Anges de Notse
TUNUS: Ligue Professionnelle 1
17:30Ben Guerdane - Sfaxien
17:30Club Africain - Olympique Beja
17:30Gabes - Metlaoui
TÜRKIYE: Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup
15:00Amedspor - Istanbulspor AS
15:00Ofspor - Karagumruk
15:00Sivas Belediyespor - Keciorengucu
15:30Anadolu Selcukspor - Nazillispor
15:30Hacettepe - Zonguldak
16:00Kocaeli Birlikspor - Fethiyespor
16:00Pendikspor - Anadolu Uskudar
19:00Kahramanmarasspor - Tepecik
20:00Bucaspor - Erzurum BB
15:00Gumushanespor - Tuzlaspor
15:30Nigde Belediyespor - Menemen Bld.
15:30Tokatspor - Bugsasspor
16:00Aydinspor - Kastamonuspor
16:00Eyupspor - Etimesgut
16:00Inegolspor - Ankaragucu
16:00Karsiyaka - Kayseri Erciyesspor
16:00Kirklarelispor - Hatayspor
16:00Sariyer - Trabzon
UKRAYNA: Premier League
17:00Zirka Kropyvnytskyi - Stal Kamianske
19:30Ch. Odessa - Dnipro
19:30Oleksandriya - Karpaty
UKRAYNA: 2. Lig
15:00Kolos Kovalyovka - Inhulets
16:00Cherkaskyi Dnipro - Mykolaiv
16:00Naftovik-Ukrnafta - Sumy
16:30Desna - Skala Stryj
16:30Ternopil - Arsenal Kiev
16:30Veres Rivne - FC Poltava
17:00Helios - Mariupol
ÖZBEKISTAN: Professional Football League
15:30Navbahor Namangan - Pakhtakor
16:30Qizilqum Zarafshon - Nasaf Qarshi
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
22:30Zulia - Dep. Anzoategui
23:00Atl. Venezuela - Monagas
23:00Caracas - Lara
23:00La Guaira - JBL Zulia
23:00Llaneros - Estudiantes Caracas
23:00Mineros - Dep. Tachira
23:00Urena - Portuguesa
GALLER: Premier
17:00Connahs Q. - Rhyl
17:00Llandudno - Druids
17:00TNS - Carmarthen Town
ZAMBIA: Super League
16:00Mufulira - Lusaka Dynamos
ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
00:0081'Velez Sarsfield0 - 3Racing Club[0-3]1
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
00:1566'The Strongest1 - 0U. Sucre[1-0]
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
00:3046'Sport Recife1 - 0Santos[1-0]
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
00:3052'Tupi1 - 0Brasil de Pelotas[1-0]
ŞILI: Primera División - Clasura
00:0079'Everton1 - 2Deportes Temuco[1-0]
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
00:0079'D. Puerto Montt1 - 0Valdivia[1-0]
00:0081'La Serena0 - 2Curico Unido[0-1]
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
01:0039'Atl. Nacional0 - 0Cortulua[0-0]
01:308'Huila0 - 0Deportes Tolima[0-0]
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
00:3052'Dragon0 - 0Aguila[0-0]
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
00:0076'Guastatoya2 - 0Antigua[1-0]
01:0039'Comunicaciones1 - 0Coban Imperial[1-0]
MEKSIKA: Primera División - Apertura
01:0036'Chiapas0 - 2Necaxa[0-2]
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
01:0039'Zacatepec1 - 0Lobos BUAP[1-0]
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
00:0073'General Caballero1 - 1Diaz[1-1]
URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:1066'Defensor Sp.0 - 1CA Cerro[0-0]
ABD: Major League Soccer
00:0075'Toronto FC1 - 1Philadelphia Union[0-1]4
USA: Usl
00:0564'Rochester1 - 0Toronto FC 2[1-0]
TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
13:30Kayserispor - Rizespor4
16:00Bursaspor - Kasimpasa5
19:00Fenerbahce - Gaziantepspor6
19:00Genclerbirligi - Kardemir Karabuk1
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
17:00Boluspor - Samsunspor1
17:00Denizlispor - Mersin1
17:00Umraniyespor - Eskisehirspor
19:00Balikesirspor - Adana Demirspor
19:00Elazigspor - Giresunspor
19:00Sanliurfaspor - Bandirmaspor1
ENGLAND: Premier League
18:00West Ham - Southampton
ALMANYA: Bundesliga
16:30Hoffenheim - Schalke2
18:301. FC Koln - RB Leipzig
İSPANYA: Primera Division
13:00Leganes - Valencia
17:15Atl. Madrid - Dep. La Coruna1
19:30Villarreal - Osasuna1
21:45Espanyol - Celta Vigo
İTALYA: Serie A
13:30Torino - AS Roma
16:00Genoa - Pescara
16:00Inter - Bologna
16:00Lazio - Empoli1
16:00Sassuolo - Udinese2
21:45Fiorentina - AC Milan
FRANSA: Lig 1
16:00St Etienne - Lille1
18:00Nancy - Nice1
21:45Marseille - Nantes
HOLLANDA: Eredivisie
13:30Nijmegen - Willem II
15:30Twente - Vitesse4
15:30Utrecht - Sparta Rotterdam2
17:45Feyenoord - Roda
PORTEKIZ: Portuguese Liga
18:00Maritimo - Tondela1
20:00Ferreira - Rio Ave
22:15Moreirense - Guimaraes
ALMANYA: 2. Bundesliga
14:30Arminia Bielefeld - Nurnberg
14:30Munich 1860 - Hannover
14:30SG Dynamo Dresden - Wurzburger Kickers1
İSPANYA: Segunda Division
13:00Cadiz CF - R. Oviedo
17:00Mirandes - Tenerife
19:00Getafe - Girona
19:00Mallorca - UCAM Murcia
19:00Numancia - Zaragoza
21:00Reus Deportiu - Rayo Vallecano
İTALYA: Serie B
18:30Verona - Frosinone
RUSYA: Premier Ligi
12:00Orenburg - Ural
14:30Arsenal Tula - Terek Grozni
17:00Spartak Moscow - Ufa
19:30FK Anzi Makhackala - Zenit Petersburg
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
03:45Once Caldas - Envigado
23:15Jaguares de Cordoba - Patriotas
03:00Atlas - Monterrey
03:00Monarcas - Puebla
03:00U.A.N.L.- Tigres - Cruz Azul
03:06Pachuca - Queretaro
05:00Club America - U.N.A.M.- Pumas
20:00Toluca - Club Leon
03:00Celaya - Leones Negros
ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
20:00Estudiantes L.P. - Temperley
21:00Union de Santa Fe - Belgrano
21:45Talleres Cordoba - Banfield
22:00Patronato - San Lorenzo
AVUSTURYA: T-Mobile Bundesliga
17:30Altach - Salzburg
19:00Lafnitz - Gleisdorf
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
14:00Slutsk - Mikashevichi
15:00Isloch Minsk - Neman
16:00Din. Minsk - Krumkachy
17:00Zhodino - FC Minsk
17:30BATE - Naftan
18:00Shakhtyor Soligorsk - Vitebsk
BELÇIKA: Jupiler Ligi
15:30St. Liege - Eupen
19:00Kortrijk - Genk
21:00Anderlecht - Westerlo
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
17:00Atletico-PR - Ponte Preta
17:00Figueirense - Santa Cruz
22:00Corinthians - Fluminense
22:00Flamengo RJ - Cruzeiro
22:00Gremio - Chapecoense-SC
22:00Vitoria - Sao Paulo
HIRVATISTAN: 1. HNL
18:00Osijek - Istra 1961
20:00Rijeka - RNK Split
GÜNEY KIBRIS: First Division
18:00AEK Larnaca - Anorthosis
19:00Aris - APOEL
20:00Anagennisi Derynia - Doxa
ÇEK CUMHURIYETI: Gambrinus liga
16:30Sparta Prague - Slavia Prague
ÇEK CUMHURIYETI: 2. Lig
17:30Varnsdorf - Sigma Olomouc
17:30Vitkovice - Sokolov
DANIMARKA: Süper Ligi
13:00Viborg - Lyngby
15:00Randers FC - Sonderjyske
19:00Midtjylland - Horsens
21:00Nordsjaelland - Esbjerg
DANIMARKA: 2nci Küme Doğu
14:00Holbaek - Bronshoj
14:00Greve IF - Naesby
FINLANDIYA: Veikkausliiga
18:30Ilves - PS Kemi
18:30Rovaniemi - Mariehamn
FINLANDIYA: Ykkonen
16:00Ekenas - GrIFK
18:30KTP - TPS
14:00KaPa - PEPO
14:00SalPa - EsPa
14:00TP-47 - Narpes Kraft
ALMANYA: 3. Liga
15:00Erfurt - Duisburg
15:00Hansa Rostock - Zwickau
15:00Wehen - Magdeburg
16:00Hildesheim - Eichede
14:00Berliner AK 07 - Furstenwalde
15:05Energie Cottbus - Bautzen
YUNANISTAN: Super Ligi
16:00PAOK - Skoda Xanthi
18:15Atromitos - Asteras Tripolis
20:30AEL Larissa - Olympiakos Piraeus
İZLANDA: Landsbankadeild
17:00Akranes - Breidablik
17:00Fjolnir - Stjarnan
17:00Fylkir - Throttur
17:00Olafsvik - KR Reykjavik
15:30Olbia - Livorno
15:30Prato - Siena
15:30Viterbese - Renate
19:30Alessandria - Como
19:30Lucchese - Arezzo
19:30Pistoiese - Carrarese
19:30Pro Piacenza - Pontedera
JAPONYA: J-League
08:00Avispa Fukuoka - Kobe
08:00Vegalta Sendai - Nagoya
09:00Iwata - Shonan
09:00Urawa - Hiroshima
10:00G-Osaka - FC Tokyo
10:30Albirex Niigata - Kashima
11:00Omiya Ardija - Sagan Tosu
13:00Kashiwa - Kofu
13:00Kawasaki Frontale - Yokohama M.
08:00Okayama - V-Varen Nagasaki
08:00Yamaga - Shimizu
10:00Kanazawa - Kusatsu
10:00Verdy - Chiba
11:00Kyoto - Giravanz Kitakyushu
12:00Renofa Yamaguchi - Gifu
13:00Ehime - Mito
LITVANYA: Kupası
14:00Suduva - Zalgiris
NORVEÇ: Tippeligaen
16:30Lillestrom - Sogndal
19:00Start - Haugesund
19:00Stromsgodset - Odd
19:00Valerenga - Aalesund
21:00Brann - Tromso
NORVEÇ: Adeccoligaen
16:00Strommen - Ull/Kisa
16:30Kristiansund - Mjondalen
19:00Hodd - Jerv
19:00Kongsvinger - Levanger
19:00Ranheim - K. Oslo
19:00Sandnes - Raufoss
NORVEÇ: Division 2, avd 1
15:00Alta - Oppsal
17:00Skeid - Harstad
18:00Grorud - Senja
15:00Halden - Arendal
19:00Union Comercio - Dep. Municipal
23:30Sporting Cristal - Juan Aurich
POLONYA: Ekstraklasa
16:30Korona Kielce - Jagiellonia
19:00Lech Poznan - Arka Gdynia
19:00GKS Katowice - Stal Mielec
20:30Voluntari - FC Steaua Bucuresti
18:00Rubin Kazan U21 - Tomsk U21
İSKOÇYA: Premier League
15:00Aberdeen - Rangers
17:00Hamilton - St Johnstone
SIRBISTAN: Super Liga
17:00FK Vozdovac - Novi Pazar
18:00Metalac - Partizan
20:00Borac - Javor
20:00FK Crvena zvezda - Vojvodina
20:00Mladost - Backa
20:00Napredak - Sp. Subotica
20:00Radnicki Nis - Radnik
17:55Rudar - Maribor
GÜNEY AFRIKA: Premier Lig
16:00Bloem Celtic - Golden Arrows
SOUTH KOREA: K League Challenge
09:00Hummel - Busan
İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1
13:00Osasuna B - Guijuelo
13:00Valladolid B - Mutilvera
18:30Tudelano - Caudal Deportivo
18:45Lealtad - Santander
19:00Burgos - Palencia
19:00Ponferradina - Arandina
12:30Rayo Majadahonda - Mensajero
13:00Fuenlabrada - Real Madrid B
13:15Amorebieta - Albacete
18:00Ath Bilbao B - Arenas Club
19:00Barakaldo - Sestao
19:00Socuellamos - San Sebastian Reyes
13:00Ebro - Lleida
13:00Mallorca B - Barcelona B
13:00Prat - Levante UD B
13:00Villarreal B - Valencia B
19:00Alcoyano - Llagostera
19:00Hercules - Eldense
12:30Recreativo Huelva - Jumilla
13:00Cordoba B - Extremadura UD
18:00La Roda - Marbella
19:00Linense - Murcia
İSVEÇ: Superettan
16:00GAIS - Ljungskile
18:00Halmstad - Assyriska FF
İSVEÇ: Division 1, Norra
15:00Pitea - Enskede
16:00Vasteras SK - IFK Lulea
17:00Nykopings - Brage
18:00Trollhattan - Husqvarna
İSVIÇRE: Super Ligi
14:45Grasshoppers - Vaduz3
14:45Thun - Lugano
17:00Sion - Young Boys1
UKRAYNA: Premier League
17:00Zirka Kropyvnytskyi - Stal Kamianske
19:30Ch. Odessa - Dnipro
19:30Oleksandriya - Karpaty
URUGUAY: Primera Division - Apertura
21:30Danubio - Plaza Colonia
21:30Rampla Juniors - Fenix
21:30River Plate - Sud America
ABD: Major League Soccer
04:00Houston Dynamo - Portland Timbers2
04:30Real Salt Lake - FC Dallas1
05:30San Jose Earthquakes - Sporting Kansas City1
23:00Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders
GALLER: Premier
17:00Connahs Q. - Rhyl
17:00TNS - Carmarthen Town

Bugün için tamamlanmış bir maç yok

TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
13:30Kayserispor - Rizespor4
16:00Bursaspor - Kasimpasa5
19:00Fenerbahce - Gaziantepspor6
19:00Genclerbirligi - Kardemir Karabuk1
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
17:00Boluspor - Samsunspor1
17:00Denizlispor - Mersin1
17:00Umraniyespor - Eskisehirspor
19:00Balikesirspor - Adana Demirspor
19:00Elazigspor - Giresunspor
19:00Sanliurfaspor - Bandirmaspor1
ENGLAND: Premier League
18:00West Ham - Southampton
ALMANYA: Bundesliga
16:30Hoffenheim - Schalke2
18:301. FC Koln - RB Leipzig
İSPANYA: Primera Division
13:00Leganes - Valencia
17:15Atl. Madrid - Dep. La Coruna1
19:30Villarreal - Osasuna1
21:45Espanyol - Celta Vigo
İTALYA: Serie A
13:30Torino - AS Roma
16:00Genoa - Pescara
16:00Inter - Bologna
16:00Lazio - Empoli1
16:00Sassuolo - Udinese2
21:45Fiorentina - AC Milan
FRANSA: Lig 1
16:00St Etienne - Lille1
18:00Nancy - Nice1
21:45Marseille - Nantes
HOLLANDA: Eredivisie
13:30Nijmegen - Willem II
15:30Twente - Vitesse4
15:30Utrecht - Sparta Rotterdam2
17:45Feyenoord - Roda
PORTEKIZ: Portuguese Liga
18:00Maritimo - Tondela1
20:00Ferreira - Rio Ave
22:15Moreirense - Guimaraes
ALMANYA: 2. Bundesliga
14:30Arminia Bielefeld - Nurnberg
14:30Munich 1860 - Hannover
14:30SG Dynamo Dresden - Wurzburger Kickers1
İSPANYA: Segunda Division
13:00Cadiz CF - R. Oviedo
17:00Mirandes - Tenerife
19:00Getafe - Girona
19:00Mallorca - UCAM Murcia
19:00Numancia - Zaragoza
21:00Reus Deportiu - Rayo Vallecano
İTALYA: Serie B
18:30Verona - Frosinone
RUSYA: Premier Ligi
12:00Orenburg - Ural
14:30Arsenal Tula - Terek Grozni
17:00Spartak Moscow - Ufa
19:30FK Anzi Makhackala - Zenit Petersburg
ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
02:00Independiente - Tigre2
02:15Huracan - Sarmiento Junin
20:00Estudiantes L.P. - Temperley
21:00Union de Santa Fe - Belgrano
21:45Talleres Cordoba - Banfield
22:00Patronato - San Lorenzo
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
02:05Defensores de Belgrano - Platense
17:00Almirante Brown - San Telmo
ARJANTİN: Argentino A
03:00Guarani Antonio Franco - Chaco For Ever
17:00San Jorge - Concepcion
21:30Rivadavia - Ferro Gen.Pico
22:00Deportivo Madryn - Deportivo Roca
22:00Formosa - Sportivo Patria
22:00General Belgrano - Agropecuario
22:00Gutierrez Mendoza - Gimnasia Mendoza
22:00Villa Mitre - Independiente de Neuquen
23:00AH Zapla - Antoniana
23:00Sportivo Belgrano - San Lorenzo Alem
23:00Sportivo Las Parejas - Union Sunchales
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
03:00America MG - Botafogo RJ
17:00Atletico-PR - Ponte Preta
17:00Figueirense - Santa Cruz
22:00Corinthians - Fluminense
22:00Flamengo RJ - Cruzeiro
22:00Gremio - Chapecoense-SC
22:00Vitoria - Sao Paulo
KANADA: CSL
03:00Scarborough B. - Atomic
CANADA: Cis
03:15Windsor - York
ŞILI: Primera División - Clasura
02:30U. De Concepcion - Antofagasta
18:00San Luis - U. Catolica
21:30O'Higgins - A. Italiano
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
03:45Once Caldas - Envigado
23:15Jaguares de Cordoba - Patriotas
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
03:30Sonsonate - FAS
04:00Metapan - Santa Tecla
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
03:00Xelaju - Municipal
05:00Marquense - Suchitepequez
05:00Petapa - Malacateco
MEKSIKA: Primera División - Apertura
03:00Atlas - Monterrey
03:00Monarcas - Puebla
03:00U.A.N.L.- Tigres - Cruz Azul
03:06Pachuca - Queretaro
05:00Club America - U.N.A.M.- Pumas
20:00Toluca - Club Leon
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
03:00Alebrijes Oaxaca - Coras
03:00Celaya - Leones Negros
03:00Loros - Juarez
05:00Dorados de Sinaloa - Cimarrones de Sonora
PANAMA: LPF
02:00Arabe Unido - Atl. Veraguense
02:00Chorrillo - Tauro
02:00Plaza Amador - Miguelito
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
02:10Dep. Capiata - Nacional Asuncion
PERU: Primera División - İkinci etap
01:45Cesar Vallejo - Garcilaso
04:00Alianza Lima - Alianza Atl.
19:00Union Comercio - Dep. Municipal
21:00FBC Melgar - Defensor La Bocana
23:30Sporting Cristal - Juan Aurich
ABD: Major League Soccer
02:00DC United - Orlando City4
02:00New York Red Bulls - Montreal Impact4
02:00Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids
04:00Houston Dynamo - Portland Timbers2
04:30Real Salt Lake - FC Dallas1
05:30San Jose Earthquakes - Sporting Kansas City1
23:00Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders
ABD: North American Soccer League - Playofflar
02:00Fort Lauderdale - Tampa Bay
02:00Jacksonville A. - Rayo
02:00Ottawa Fury - Minnesota
02:30Carolina RailHawks - Edmonton
02:30Indy Eleven - New York Cosmos
USA: Usl
02:00Oklahoma City Energy - Saint Louis
02:00Pittsburgh - Cincinnati
02:00Wilmington Hammerheads - Richmond Kickers
02:30Charleston - New York Red Bulls 2
02:30Louisville City - Charlotte Independ.
03:00Swope Park - Seattle 2
03:30Rio Grande - San Antonio
03:30Tulsa Roughnecks - Sacramento Republic
05:00OC Blues - Colorado Springs
05:00Portland 2 - Arizona United
05:30Los Angeles 2 - Real Monarchs
22:00Bethlehem - Orlando City 2
AFRIKA: CAF Konfederasyon Kupası
15:30Mazembe - Etoile Sahel
ARNAVUTLUK: Super League
20:00Partizani - KF Tirana
ANDORRA: 1ci Divisió
13:00Encamp - UE Engordany
13:00UE Santa Coloma - Lusitanos
17:00Ordino - Jenlai
19:00Sant Julia - FC Santa Coloma
ANGOLA: Girabola League
17:00Desportivo Huila - Primeiro de Agosto
17:00Kuando Kubango - Porcelana
17:30Academica - Sagrada
17:30Progresso - Caala
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
21:30Central Cordoba - Argentino de Merlo
21:30Defensores Unidos - Def. de Cambaceres
21:30San Miguel - Dock Sud
ERMENISTAN: Premier Lig
17:00Ararat Yerevan - Gandzasar
AUSTRALIA: National Premier Leagues Play Offs
07:30Sydney Utd - Brisbane Strikers
AVUSTURYA: T-Mobile Bundesliga
17:30Altach - Salzburg
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
17:00Ebreichsdorf - SK Rapid Vienna (Am)
19:00Lafnitz - Gleisdorf
12:00Hohenems - Kufstein
17:00Schwaz - Saalfelden
AZERBAYCAN: Premier Lig
14:30Kapaz - Qarabag
17:00Zira - Gabala
BANGLADEŞ: Premier League
13:30Brothers U. - Sheikh Jamal
16:30Abahani Limited - Sheikh Russel
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
14:00Slutsk - Mikashevichi
15:00Isloch Minsk - Neman
16:00Din. Minsk - Krumkachy
17:00Zhodino - FC Minsk
17:30BATE - Naftan
18:00Shakhtyor Soligorsk - Vitebsk
BELÇIKA: Jupiler Ligi
15:30St. Liege - Eupen
19:00Kortrijk - Genk
21:00Anderlecht - Westerlo
BELÇIKA: İkinci Küme
13:30Cercle Brugge KSV - Leuven
17:00Lommel Utd - Lierse
21:00Tubize - Antwerp
BELGIUM: First Amateur Division
16:00Coxyde - Oudenaarde
16:00Hamme - Sprimont-Comblain
BELÇIKA: Üçüncü Küme
16:00Aalst - Zeehaven
16:00Bornem - Halle
16:00Izegem - Olsa Brakel
16:00Knokke - Petegem
16:00KRC Harelbeke - Menen
16:00Saint Eloois - Westhoek
16:00Sint Niklaas - Gullegem
16:00Cappellen - Hades
16:00Duffel - Wijgmaal
16:00Grimbergen - Tessenderlo
16:00K. Berchem Sport - Bocholter
16:00Londerzeel - Boom
16:00Chatelet - OC Charleroi
16:00La Calamine - Charleroi Fleurus
16:00Solieres Sport - Meux
16:00Walhain - Wallonne Ciney
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
22:00Guabira - Real Potosi
22:00San Jose - Wilstermann
BOSNA HERSEK: Premier Lig
20:00Siroki Brijeg - FK Sarajevo
20:00Zeljeznicar - Metalleghe-BSI Jajce
BOSNA: 1ci Ligi
16:30GOSK Gabela - Travnik
16:30NK Novi Travnik - HNK Orasje
16:30Sema - FK Radnicki Lukavac
16:30Sloga Simin Han - Velez Mostar
BULGARISTAN: A PFG
19:00CSKA Sofia - Beroe
21:15Cherno More - Slavia Sofia
BULGARISTAN: B PFG
17:00Levski Karlovo - Sozopol
17:00Nesebar - Ludogorets II
17:00Oboriste - Bistritsa
17:00Pomorie - Botev Vratsa
17:00Septemvri Sofia - Botev Galabovo
BURUNDI: Ligue A
15:00Vital'O - Ngozi City
16:00Rusizi - Musongati
17:00Atletico Olympic - Olympic S.
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
22:00Cobreloa - Rangers
22:00Iberia - San Marcos de Arica
22:00Magallanes - Union La Calera
ÇIN: Super Ligi
10:30Guangzhou R&F - Henan Jianye
14:35Beijing Guoan - Shandong Luneng
14:35Hangzhou Greentown - Jiangsu Suning
14:35Shijiazhuang - Changchun Yatai
14:35Tianjin Teda - Shanghai Shenhua
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
05:00Carmelita - Saprissa
05:00Herediano - Santos DG
20:00Cartagines - San Carlos
20:00U.C.R. - Limon
22:15Belen - Zeledon
HIRVATISTAN: 1. HNL
18:00Osijek - Istra 1961
20:00Rijeka - RNK Split
GÜNEY KIBRIS: First Division
18:00AEK Larnaca - Anorthosis
19:00Aris - APOEL
20:00Anagennisi Derynia - Doxa
ÇEK CUMHURIYETI: Gambrinus liga
16:30Sparta Prague - Slavia Prague
ÇEK CUMHURIYETI: 2. Lig
17:30Varnsdorf - Sigma Olomouc
17:30Vitkovice - Sokolov
ÇEK CUMHURIYETI: Division A
11:30Karlovy Vary - Sedlcany
17:30SK Jankov - Doubravka
17:30Susice - Aritma Prague
11:15Meteor Prague - Steti
17:30Brozany - Sokol Hostoun
17:30Nymburk - Most
17:30Uvaly - Tatran Rakovnik
17:30Caslav - Letohrad
17:30FK Turnov - Kolin
11:15Brumov - Zdar na Sazavou
11:15Velka Bites - Stara Rise
16:00Pelhrimov - Slavicin
16:00Tasovice - Uhersky Brod
16:00Vrchovina - Hodonin
16:30Slavoj Polna - Rosice
16:00Frydlant n. O. - Havirov
DANIMARKA: Süper Ligi
13:00Viborg - Lyngby
15:00Randers FC - Sonderjyske
17:00Brondby - Odense
19:00Midtjylland - Horsens
21:00Nordsjaelland - Esbjerg
DANIMARKA: 1. Division
14:45AB Copenhagen - Vendsyssel FF
14:45Helsingor - Skive
14:45Hobro - Koge
14:45Naestved - F. Amager
14:45Roskilde - Fredericia
DANIMARKA: 2nci Küme Doğu
14:00Holbaek - Bronshoj
14:00Greve IF - Naesby
DR CONGO: Super Ligue
15:30Dibumba - Don Bosco
17:30Bukavu Dawa - Capaco
17:30Muungano - Makiso
17:30Nika - Dauphins Noirs
17:30Virunga - Nkoyi Bilombe
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
19:15EL Nacional - Delfin
19:30Dep. Cuenca - Barcelona SC
20:00Aucas - LDU Quito
21:15Mushuc Runa - U. Catolica
İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland - Relegasyon
15:00Liverpool U23 - Sunderland U23
ESTONYA: Esiliiga A
13:00Flora II - Tulevik
13:00Maardu - Infonet II
EUROPE: Euro U17 - First Stage
13:00Ukraine U17 - Turkey U17
16:00Bosnia & Herzegovina U17 - Moldova U17
16:00Russia U17 - Latvia U17
17:00Norway U17 - Lithuania U17
EUROPE: Premier League (Crimea)
16:00Bakhchisaray - SKCHF Sevastopol
16:00Ocean Kerch - Yevpatoriya
16:00TSK Simferopol - Rubin Yalta
FAROE ADALARI: Meistaradeildin
17:00HB Torshavn - AB Argir
17:00Klaksvik - B36 Torshavn
17:00Skala Itrottarfelag - Toftir
17:00TB Tvoroyri - IF Fuglafjordur
17:00Vikingur - NSI Runavik
FINLANDIYA: Veikkausliiga
18:30Ilves - PS Kemi
18:30Rovaniemi - Mariehamn
FINLANDIYA: Ykkonen
16:00Ekenas - GrIFK
16:00KPV Kokkola - Jaro
18:30Haka - AC Oulu
18:30Jazz Pori - JJK Jyvaskyla
18:30KTP - TPS
FİNLANDİYA: Kakkonen
14:00Futura - JaPS
14:00KaPa - PEPO
14:00Kultsu - Mikkeli
14:00Lahti Akatemia - KuFu-98
14:00Sudet - Gnistan
14:00Vaajakoski - MPS
14:00SalPa - EsPa
15:00Kontu - Atlantis
17:00Aland - Viikingit
18:30Kiffen - Honka
14:00AC Kajaani - Santa Claus
14:00MuSa - Lapua
14:00OPS - GBK Kokkola
14:00TP-47 - Narpes Kraft
14:00YPA - PPT
16:00VIFK - Hercules
MAKEDONYA CUMHURIYETI: Prva Ligi
16:30Bregalnica Stip - Shkupi
16:30Makedonija GP - Pobeda
16:30Pelister - Sileks
16:30Renova - Vardar
GEORGİA: Umaglesi Ligi
15:30Poti - Dila Gori
15:30Samtredia - Zugdidi
15:30Tskhinvali - Chikhura
16:00Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
16:00Shukura - Lokomotiv Tbilisi
ALMANYA: 3. Liga
15:00Erfurt - Duisburg
15:00Hansa Rostock - Zwickau
15:00Wehen - Magdeburg
ALMANYA: Regionalliga North
15:00ETSV Weiche - Lupo-Martini Wolfsburg
15:00St. Pauli II - Oldenburg
16:00Drochtersen/Assel - Luneburger Hansa
16:00Egestorf-Langreder - Hamburger SV II
16:00Hildesheim - Eichede
14:00Berliner AK 07 - Furstenwalde
15:05Energie Cottbus - Bautzen
15:00Alemannia Aachen - RW Essen
15:00FC 08 Homburg - Ulm
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
13:00Zehlendorf - Altludersdorf
15:001.FC Frankfurt - CFC Hertha
15:00Strausberg - Altglienicke
15:00Halle - Halberstadt
15:00Markranstadt - Brandenburger
15:00Wismut Gera - Chemie Leipzig
15:00VfR Neumunster - Oldenburger
16:00Hartenholm - Holstein Kiel II
15:00Altona - Rugenbergen
15:00Buxtehuder - Condor Hamburg
15:00Pinneberg - Curslack-Neuengamme
15:00TSV Buchholz 08 - Suderelbe
15:00Wedeler TSV - Niendorfer TSV
16:00Turkiye Wilhelmsburg - Concordia Hamburg
16:00Hannoverscher SC - Heeslinger
16:00Spelle-Venhaus - Gifhorn
16:00Uphusen - SVG Gottingen
16:00VfL Oldenburg - FT Braunschweig
16:00VfL Osnabruck II - Bersenbruck
17:00Arminia Hannover - Bornreihe
14:30SC Hassel - Westfalia Rhynern
16:00ASC 09 Dortmund - Stadtlohn
16:00Eintracht Rheine - Ennepetal
16:00Erkenschwick - Lippstadt
16:00Erndtebruck - Paderborn II
16:00Gutersloh - Arminia Bielefeld II
16:00Hammer SpVgg. - Brunninghausen
16:00Marl-Huls - Neuenkirchen
16:00Roland Beckum - Kaan-Marienborn
16:00Gonsenheim - TuS RW Koblenz
16:00Ammerthal - Wurzburger Kickers II
16:00DJK Bamberg - Eichstatt
16:00Regensburg II - Landsberg
16:00Schwabmunchen - Heimstetten
15:00Stutt. Kickers II - Spielberg
16:00Walldorf II - Reutlingen
16:00Rheinbach - Friesdorf
16:00Cronenberger - Honnepel-Niedermormter
16:00Dusseldorf-West - SSVg Velbert
16:00Germania Ratingen - Homberg
16:00Hilden - Meerbusch
16:00Kapellen-Erft - Kray
16:00Krefeld-Fischeln - Jahn Hiesfeld
16:00Schonnebeck - Baumberg
16:00SW Essen - Bocholt
16:00Uerdingen - TuRU Dusseldorf
YUNANISTAN: Super Ligi
16:00PAOK - Skoda Xanthi
18:15Atromitos - Asteras Tripolis
18:15Levadiakos - Kerkyra
20:30AEL Larissa - Olympiakos Piraeus
YUNANISTAN: Football League 2 - Group 2
16:30AE Pontion - Almopos
16:30AO Kardias - Makedonikos Foufas
16:30Apollon Paralimniou - Doxa Proskiniton
16:30Chrisoupolis - Kalamaria
16:30Dramas - Langadas
16:30Eordaikos - Kampaniakos
16:30Kavala - Orfeas Xanthi
15:30Mavroi Aetoi - Enosi Apolloniou & Istieas
16:30Achilleas Neokesarias - Filippiada
16:30Apollon Larissa - Amvrakia Kostakis
16:30Feraios - Niki Volos
16:30Karaiskakis - Asteras Petriti
16:30O. Volos - Tilikratis L.
16:30Pierikos - Pydna Kitros
16:30Thesprotos - Diagoras Sevastis
16:30Ermionidas-Ermis - Amaliadas - Panopoulou
16:30Fostiras - Thiva F.C.
16:30Panachaiki - Achaiki
16:30Panarkadikos - Panargiakos
16:30PAO Varda - AO Zevgolatiou
16:30Pylou Tsiklitiras - Doxa Megalopolis
14:00Ionikos - Panthiraikos
15:30Ermis Z. - AO Proodeftiki
16:30Aeek Inka - AO Ilisiakos
16:30Atsalenios FC - Ergotelis
16:30Rodos - Thyella D.
16:30Triglia R. - Kifisias
HAİTİ: Championnat National
23:00Aigle Noir - Violette
23:00America des Cayes - Cavaly
23:00Baltimore - Don Bosco
23:00Inter de Grand-Goave - Mirebalais
23:00Petit-Goave - Juventus
23:00Racing des Gonaives - Fica
23:00Real du Cap - Ouanaminthe
HONDURAS: Liga Nacional
04:00Real Espana - Juticalpa
04:00Social Sol - Olimpia
04:00Vida - Real Sociedad
HONG KONG: HKFA 2ci Küme
09:30Tai Po - South China
12:30Eastern AA - Hong Kong Rangers
MACARISTAN: NB II - Doğu
17:00Bekescsaba 1912 - Cigand SE
17:00Budaorsi SC - Nyiregyhaza
17:00Cegledi - Szeged
17:00Kisvarda - VAC
17:00Soroksar - Siofok
18:00Puskas Academy - Zalaegerszegi
19:00Balmazujvaros Sport - Dorogi
19:00Kozarmisleny SE - Szeol
19:00Soproni VSE - Csakvari
19:00Szolnoki MAV - Mosonmagyarovari TE
İZLANDA: Landsbankadeild
17:00Akranes - Breidablik
17:00Fjolnir - Stjarnan
17:00Fylkir - Throttur
17:00Olafsvik - KR Reykjavik
17:00Vestmannaeyjar - Valur
17:00Vikingur Reykjavik - Hafnarfjordur
IRAK: Iraqi Lig
15:30Al Kahraba - Karbala
15:30Al Shorta - Al Bahri
15:30Al Talaba - Al Hussein
İSRAIL: Ligat ha\'Al
20:00Yehuda - H. Beer Sheva
21:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
İTALYA: Lega Pro C1/A
15:30Cremonese - Piacenza
15:30Olbia - Livorno
15:30Prato - Siena
15:30Racing Roma - Lupa Roma
15:30Viterbese - Renate
19:30Alessandria - Como
19:30Lucchese - Arezzo
19:30Pistoiese - Carrarese
19:30Pro Piacenza - Pontedera
19:30Tuttocuoio - Giana Erminio
15:30Siracusa - Lecce
15:30Virtus Francavilla - Matera
17:30Catanzaro - Messina
17:30Paganese - Monopoli
17:30Reggina 1914 - Cosenza
17:30Vibonese - Casertana
21:30Andria - Melfi
21:30Catania - Akragas
21:30Foggia - Taranto
21:30Fondi - Juve Stabia
ITALY: Serie D - Group A
16:00Bra - Inveruno
16:00Caronnese - Folgore Caratese
16:00Casale - Gozzano
16:00Legnano - Chieri
16:00OltrepoVoghera - Cuneo
16:00Pro Sesto - Varesina
16:00Pro Settimo - Verbania
16:00Bolzano - Lecco
16:00Cavenago Fanfulla - Dro
16:00Grumellese - Pergolettese
16:00Levico Terme - Seregno
16:00Olginatese - Ciserano
16:00Pontisola - Darfo Boario
16:00Pro Patria - Monza
16:00Scanzorosciate - Ciliverghe Mazzano
16:00Virtus Bergamo - Caravaggio
16:00Altovicentino - ArzignanoChiampo
16:00Campodarsego - Mestre
16:00Cordenons - Vigasio
16:00Este - Calvi Noale
16:00Legnago Salus - Triestina
16:00Ripa Fenadora - Tamai
16:00Vigontina - Montebelluna
16:00Virtus Verona - Abano
16:00Correggese - Castelfranco
16:00Delta Rovigo - Colligiana
16:00Mezzolara - Ravenna
16:00Pianese - Castelvetro
16:00Ribelle - Imolese
16:00Rignanese - Poggibonsi
16:00San Donato - Scandicci
16:00Sangiovannese - Lentigione
16:00Fezzanese - Ghivizzano Borgo
16:00Finale - Viareggio
16:00Gavorrano - Montemurlo
16:00Lavagnese - Massese
16:00Real Forte Querceta - Grosseto
16:00Savona - SSD Argentina
16:00Sporting Recco - Sestri Levante
16:00Unione Sanremo - Ponsacco
16:00Valdinievole Montecatini - Ligorna
16:00Agnonese - San Marino
16:00Calcio Chieti - Civitanovese
16:00Campobasso - Sammaurese
16:00Fermana - Vastese
16:00Matelica - Castelfidardo
16:00Monticelli - San Nicolo
16:00Recanatese - Alfonsine
16:00Romagna Centro - ASD Pineto Calcio
16:00Vis Pesaro - Jesina
15:30Muravera - Vivi Altotevere
16:00Albalonga - Avezzano
16:00Foligno - Rieti
16:00L Aquila - Ostia Mare
16:00Latte Dolce - Torres
16:00Monterosi FC - Lanusei Calcio
16:00Nuorese - Flaminia
16:00San Teodoro - Citta di Castello
16:00Agropoli - Nardo
16:00Anziolavinio - Gravina
16:00Citta di Ciampino - Gelbison Cilento
16:00Francavilla - Manfredonia
16:00Herculaneum - Cynthia
16:00Madrepietra - Picerno
16:00Nocerina - San Severo
16:00Potenza - Trastevere Calcio
18:30Bisceglie - Vultur Rionero
16:00Aversa - Roccella
16:00Gela - Gladiator
16:00Igea Virtus - Sersale
16:00Pomigliano - Due Torri
16:00Rende - Cavese
16:00Sancataldese - Nerostellati Frattese
16:00Sicula Leonzio - Gragnano
16:00Turris - Castrovillari
16:00US Palmese - Sarnese
JAMAİKA: Premier League
23:00Arnett Gardens - Harbour View
23:30Boys' Town - Portmore
23:30Humble Lions - Waterhouse
23:30Maverley Hughenden - Jamalco
23:30Reno - Montego Bay
23:30Tivoli - UWI
JAPONYA: J-League
08:00Avispa Fukuoka - Kobe
08:00Vegalta Sendai - Nagoya
09:00Iwata - Shonan
09:00Urawa - Hiroshima
10:00G-Osaka - FC Tokyo
10:30Albirex Niigata - Kashima
11:00Omiya Ardija - Sagan Tosu
13:00Kashiwa - Kofu
13:00Kawasaki Frontale - Yokohama M.