Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

  • 28/02 Sa
İSPANYA: Primera Division
21:30Real Sociedad - Eibar2
23:30Malaga - Betis2
23:30Valencia - Leganes1
İNGILTERE: Şampiyona
22:45Aston Villa - Bristol City2
22:45Blackburn - Derby2
22:45Brighton - Newcastle Utd3
22:45ErtelendiWolves - Huddersfield
İTALYA: Serie B
22:30Cittadella - Trapani2
22:30Latina - Cesena4
22:30Novara - Benevento2
22:30Perugia - Frosinone3
22:30Pisa - Carpi1
22:30Pro Vercelli - Avellino2
22:30Salernitana - Spal1
22:30Spezia - Ascoli1
22:30Verona - Ternana3
22:30Vicenza - Entella1
TÜRKIYE: Kupa - İlk etap
20:00Kasimpasa - Rizespor
ALMANYA: DFB Pokal
20:30Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld
22:45Lotte - Dortmund
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
01:00DAValdivia0 - 0San Marcos de Arica[0-0]
02:30Curico Unido - Nublense
KOLOMBİYA: Primera B
03:45Quindio - U. Magdalena
NORTH & CENTRAL AMERICA: Concacaf Championship U20 - Promotion
01:0045'USA U201 - 0Mexico U20[1-0]
03:30Panama U20 - Honduras U20
PERU: Primera División - İkinci etap
03:00AD Cantolao - Alianza Atl.
SOUTH AMERICA: South American Championship U17
01:0035'Bolivia U170 - 0Ecuador U17[0-0]
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
02:00Zamora - Estudiantes Merida
ASYA: AFC Şampiyonlar Ligi - Playofflar
13:30Ulsan Hyundai (Kor) - Brisbane Roar (Aus)
13:30Urawa (Jpn) - Seoul (Kor)
14:30Shanghai SIPG (Chn) - WS Wanderers (Aus)
15:30Muang Thong Utd (Tha) - Kashima (Jpn)
16:00Bunyodkor (Uzb) - Al Ain (Uae)
18:10Al Wahda (Uae) - Persepolis (Irn)
18:15Zob Ahan (Irn) - Al Ahli SC (Sau)
19:45Al-Hilal (Sau) - Al Rayyan (Qat)
ULUSLARARASI: AFC kupası
13:30Mohun Bagan (Ind) - Valencia (Mdv)
14:00Khosilot Parkhar (Taj) - Dordoi Bishkek (Kgz)
14:00İptalTaipei Tatung (Tpe) - Erchim (Mon)
AVUSTRALYA and OKYANUSYA: OFC Şampiyonlar Ligi - Playofflar
09:00Soaga (Sam) - Madang Fox (Pap)
12:05Magenta (Nca) - Central Sport (Tah)
AZERBAYCAN: Premier Lig
14:00Kapaz - Gabala
16:30Qarabag - Inter Baku
BULGARISTAN: A PFG
16:00Dunav Ruse - Levski
18:30CSKA Sofia - Botev Plovdiv
BURUNDI: Ligue A
15:00Les Lierres - Atletico Olympic
17:00Inter Star - Musongati
DANIMARKA: Landspokal Kupası
21:00Vendsyssel FF - Koge
DR CONGO: Super Ligue
14:30Ocean Pacifique - Groupe Bazano
16:30MK Etancheite - Renaissance Aiglons
16:30Sanga Balende - St Eloi Lupopo
MISIR: Premier Lig
20:00El Masry - El Gaish
İNGILTERE: League One
22:45Bradford - Milton Keynes Dons
22:45Bury - Coventry
22:45Millwall - Peterborough
22:45Northampton - Oldham
22:45ErtelendiOxford Utd - Fleetwood Town
22:45Rochdale - Port Vale
22:45Scunthorpe - AFC Wimbledon
22:45Shrewsbury - Charlton
22:45Swindon - Gillingham FC
22:45Walsall - Chesterfield
23:00Bolton - Bristol Rovers
İNGILTERE: League Two
22:45Accrington - Wycombe
22:45Blackpool - Barnet
22:45Cambridge Utd - Doncaster
22:45Cheltenham - Carlisle
22:45Crawley Town - Exeter
22:45Grimsby - Colchester
22:45Hartlepool - Crewe
22:45Plymouth - Notts County
22:45Portsmouth - Morecambe
22:45Stevenage - Leyton Orient
22:45Yeovil - Mansfield
İNGILTERE: Blue Square Premier
22:45Bromley - Braintree
22:45Dagenham & Red. - Maidstone
22:45Eastleigh - Aldershot
22:45Guiseley - Barrow
22:45Lincoln City - York
22:45ErtelendiMacclesfield - Gateshead
22:45Solihull - Torquay
22:45Sutton - Boreham Wood
22:45Tranmere - Forest Green
22:45Woking - Dover Ath.
İNGILTERE: Blue Square North
22:45Brackley - Kidderminster
22:45Nuneaton - Gloucester City
22:45Stalybridge - Telford
22:45Margate - Chelmsford
22:45St. Albans - Wealdstone
22:45Welling - Dartford
İNGİLTERE: Non League Premier
22:45Basingstoke - Dunstable Town
22:45Hayes & Yeading - Cinderford
22:45Leamington - Chesham
22:45Barwell - Rushall
22:45Coalville - Grantham
22:45Frickley - Matlock
22:45Ilkeston - Halesowen
22:45Mickleover - Hednesford
22:45Nantwich - Warrington
22:45Spennymoor - Blyth Spartans
22:45Sutton Coldfield - Marine
22:45Workington - Skelmersdale
22:45Dulwich Hamlet - Leatherhead
22:45Enfield Town - Billericay
22:45Leiston - Merstham
22:45Tonbridge - Havant & Waterlooville
22:45Wingate & Finchley - Harrow
İNGILTERE: FA Trophy - Elemeler
22:45Macclesfield - Dulwich Hamlet
ENGLAND: Premier League Cup
16:00Newcastle Utd U23 - Southampton U23
22:00West Brom U23 - Liverpool U23
ENGLAND: Premier League International Cup - Play Offs
22:00Swansea U23 - Hertha Berlin II
FRANSA: Coupe de France
20:00CA Bastia - Angers
20:00Frejus Saint Raphael - Auxerre
23:00Bordeaux - Lorient
ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
20:30Stuttgart U19 - Stuttgarter Kickers U19
MACARISTAN: Kupa
16:30Vasas - Dorogi
İZLANDA: Lig Kupası - Playofflar
23:10Stjarnan - Throttur
İSRAIL: State Cup
21:55Yehuda - Moadon Sport Ashdod
İTALYA: Coppa Italia
22:45Juventus - Napoli
JAMAİKA: Premier League
04:00Harbour View - Boys' Town
MALEZYA: Süper Lig
15:15Sarawak FA - Johor DT
MALEZYA: Premier League
11:45ATM FA - PDRM FA
11:45Perlis - Terengganu
15:15Sabah - UiTM
16:00Johor DT II - PKNP
16:00Kuala Lumpur - Kuantan
16:00Negeri Sembilan FA - MISC-MIFA
MOLDOVA: Ulusal Lig
15:00Petrocub - Speranta Nisporeni
15:00Zaria Balti - Academia Chisinau
POLONYA: Kupa
20:00Suwalki - Arka Gdynia
PORTEKIZ: Taça de Portugal
23:15Estoril - Benfica
ROMANIA: Cupa Ligii
21:00Poli Timisoara - Targu Mures
RUSYA: Kupası
17:00Ural - Krasnodar
İSKOÇYA: Premier League
22:45Hamilton - Aberdeen
İSKOÇYA: Division 1
22:45Ayr - Raith
İSKOÇYA: Division 2
22:45Alloa - East Fife
22:45Brechin - Queen's Park
İSKOÇYA: Division 3
22:45Clyde - Montrose
22:45Cowdenbeath - Edinburgh City
22:45Stirling - Elgin City
SINGAPUR: S-League
14:30Balestier Khalsa - Warriors
SOMALIA: Nation Link Telecom Championship
15:30Banaadir - Gaadiidka
15:30Jeenyo - Elman
GÜNEY AFRIKA: Premier Lig
20:30Mamelodi Sundowns - Chippa Utd.
SUDAN: Sudani Premier League
17:00Al Merreikh Club Nyala - Ahli Khartoum
17:00Merikh Kosti - Al-Khartoum
20:00Triea Albiga - Hay al-Arab
SURİYE: Premier League
15:00Al Jazira - Wathbah
UGANDA: Premier League
16:00Jinja - Saints FC
16:00Lweza - URA SC
16:00Police - Onduparaka FC
16:00Vipers - JMC Hippos
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
14:00Spartak Moscow (Rus) - Valerenga (Nor)
18:00Kalmar (Swe) - Hacken (Swe)
21:00Molde (Nor) - Tromso (Nor)
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
01:00DAValdivia0 - 0San Marcos de Arica[0-0]
NORTH & CENTRAL AMERICA: Concacaf Championship U20 - Promotion
01:0045'USA U201 - 0Mexico U20[1-0]
SOUTH AMERICA: South American Championship U17
01:0035'Bolivia U170 - 0Ecuador U17[0-0]

Bu tarih için oran açılmış karşılaşma bulunamadı

Şu anda sistemde bir güncelleme var, lütfen bir müddet sonra yeniden deneyiniz.

İSPANYA: Primera Division
21:30Real Sociedad - Eibar2
23:30Malaga - Betis2
23:30Valencia - Leganes1
İNGILTERE: Şampiyona
22:45Aston Villa - Bristol City2
22:45Blackburn - Derby2
22:45Brighton - Newcastle Utd3
İTALYA: Serie B
22:30Cittadella - Trapani2
22:30Latina - Cesena4
22:30Novara - Benevento2
22:30Perugia - Frosinone3
22:30Pisa - Carpi1
22:30Pro Vercelli - Avellino2
22:30Salernitana - Spal1
22:30Spezia - Ascoli1
22:30Verona - Ternana3
22:30Vicenza - Entella1
TÜRKIYE: Kupa - İlk etap
20:00Kasimpasa - Rizespor
ALMANYA: DFB Pokal
20:30Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld
22:45Lotte - Dortmund
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
02:30Curico Unido - Nublense
KOLOMBİYA: Primera B
03:45Quindio - U. Magdalena
NORTH & CENTRAL AMERICA: Concacaf Championship U20 - Promotion
03:30Panama U20 - Honduras U20
PERU: Primera División - İkinci etap
03:00AD Cantolao - Alianza Atl.
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
02:00Zamora - Estudiantes Merida
ASYA: AFC Şampiyonlar Ligi - Playofflar
13:30Ulsan Hyundai (Kor) - Brisbane Roar (Aus)
13:30Urawa (Jpn) - Seoul (Kor)
14:30Shanghai SIPG (Chn) - WS Wanderers (Aus)
15:30Muang Thong Utd (Tha) - Kashima (Jpn)
16:00Bunyodkor (Uzb) - Al Ain (Uae)
18:10Al Wahda (Uae) - Persepolis (Irn)
18:15Zob Ahan (Irn) - Al Ahli SC (Sau)
19:45Al-Hilal (Sau) - Al Rayyan (Qat)
ULUSLARARASI: AFC kupası
13:30Mohun Bagan (Ind) - Valencia (Mdv)
14:00Khosilot Parkhar (Taj) - Dordoi Bishkek (Kgz)
AVUSTRALYA and OKYANUSYA: OFC Şampiyonlar Ligi - Playofflar
09:00Soaga (Sam) - Madang Fox (Pap)
12:05Magenta (Nca) - Central Sport (Tah)
AZERBAYCAN: Premier Lig
14:00Kapaz - Gabala
16:30Qarabag - Inter Baku
BULGARISTAN: A PFG
16:00Dunav Ruse - Levski
18:30CSKA Sofia - Botev Plovdiv
BURUNDI: Ligue A
15:00Les Lierres - Atletico Olympic
17:00Inter Star - Musongati
DANIMARKA: Landspokal Kupası
21:00Vendsyssel FF - Koge
DR CONGO: Super Ligue
14:30Ocean Pacifique - Groupe Bazano
16:30MK Etancheite - Renaissance Aiglons
16:30Sanga Balende - St Eloi Lupopo
MISIR: Premier Lig
20:00El Masry - El Gaish
İNGILTERE: League One
22:45Bradford - Milton Keynes Dons
22:45Bury - Coventry
22:45Millwall - Peterborough
22:45Northampton - Oldham
22:45Rochdale - Port Vale
22:45Scunthorpe - AFC Wimbledon
22:45Shrewsbury - Charlton
22:45Swindon - Gillingham FC
22:45Walsall - Chesterfield
23:00Bolton - Bristol Rovers
İNGILTERE: League Two
22:45Accrington - Wycombe
22:45Blackpool - Barnet
22:45Cambridge Utd - Doncaster
22:45Cheltenham - Carlisle
22:45Crawley Town - Exeter
22:45Grimsby - Colchester
22:45Hartlepool - Crewe
22:45Plymouth - Notts County
22:45Portsmouth - Morecambe
22:45Stevenage - Leyton Orient
22:45Yeovil - Mansfield
İNGILTERE: Blue Square Premier
22:45Bromley - Braintree
22:45Dagenham & Red. - Maidstone
22:45Eastleigh - Aldershot
22:45Guiseley - Barrow
22:45Lincoln City - York
22:45Solihull - Torquay
22:45Sutton - Boreham Wood
22:45Tranmere - Forest Green
22:45Woking - Dover Ath.
İNGILTERE: Blue Square North
22:45Brackley - Kidderminster
22:45Nuneaton - Gloucester City
22:45Stalybridge - Telford
22:45Margate - Chelmsford
22:45St. Albans - Wealdstone
22:45Welling - Dartford
İNGİLTERE: Non League Premier
22:45Basingstoke - Dunstable Town
22:45Hayes & Yeading - Cinderford
22:45Leamington - Chesham
22:45Barwell - Rushall
22:45Coalville - Grantham
22:45Frickley - Matlock
22:45Ilkeston - Halesowen
22:45Mickleover - Hednesford
22:45Nantwich - Warrington
22:45Spennymoor - Blyth Spartans
22:45Sutton Coldfield - Marine
22:45Workington - Skelmersdale
22:45Dulwich Hamlet - Leatherhead
22:45Enfield Town - Billericay
22:45Leiston - Merstham
22:45Tonbridge - Havant & Waterlooville
22:45Wingate & Finchley - Harrow
İNGILTERE: FA Trophy - Elemeler
22:45Macclesfield - Dulwich Hamlet
ENGLAND: Premier League Cup
16:00Newcastle Utd U23 - Southampton U23
22:00West Brom U23 - Liverpool U23
ENGLAND: Premier League International Cup - Play Offs
22:00Swansea U23 - Hertha Berlin II
FRANSA: Coupe de France
20:00CA Bastia - Angers
20:00Frejus Saint Raphael - Auxerre
23:00Bordeaux - Lorient
ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
20:30Stuttgart U19 - Stuttgarter Kickers U19
MACARISTAN: Kupa
16:30Vasas - Dorogi
İZLANDA: Lig Kupası - Playofflar
23:10Stjarnan - Throttur
İSRAIL: State Cup
21:55Yehuda - Moadon Sport Ashdod
İTALYA: Coppa Italia
22:45Juventus - Napoli
JAMAİKA: Premier League
04:00Harbour View - Boys' Town
MALEZYA: Süper Lig
15:15Sarawak FA - Johor DT
MALEZYA: Premier League
11:45ATM FA - PDRM FA
11:45Perlis - Terengganu
15:15Sabah - UiTM
16:00Johor DT II - PKNP
16:00Kuala Lumpur - Kuantan
16:00Negeri Sembilan FA - MISC-MIFA
MOLDOVA: Ulusal Lig
15:00Petrocub - Speranta Nisporeni
15:00Zaria Balti - Academia Chisinau
POLONYA: Kupa
20:00Suwalki - Arka Gdynia
PORTEKIZ: Taça de Portugal
23:15Estoril - Benfica
ROMANIA: Cupa Ligii
21:00Poli Timisoara - Targu Mures
RUSYA: Kupası
17:00Ural - Krasnodar
İSKOÇYA: Premier League
22:45Hamilton - Aberdeen
İSKOÇYA: Division 1
22:45Ayr - Raith
İSKOÇYA: Division 2
22:45Alloa - East Fife
22:45Brechin - Queen's Park
İSKOÇYA: Division 3
22:45Clyde - Montrose
22:45Cowdenbeath - Edinburgh City
22:45Stirling - Elgin City
SINGAPUR: S-League
14:30Balestier Khalsa - Warriors
SOMALIA: Nation Link Telecom Championship
15:30Banaadir - Gaadiidka
15:30Jeenyo - Elman
GÜNEY AFRIKA: Premier Lig
20:30Mamelodi Sundowns - Chippa Utd.
SUDAN: Sudani Premier League
17:00Al Merreikh Club Nyala - Ahli Khartoum
17:00Merikh Kosti - Al-Khartoum
20:00Triea Albiga - Hay al-Arab
SURİYE: Premier League
15:00Al Jazira - Wathbah
UGANDA: Premier League
16:00Jinja - Saints FC
16:00Lweza - URA SC
16:00Police - Onduparaka FC
16:00Vipers - JMC Hippos
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
14:00Spartak Moscow (Rus) - Valerenga (Nor)
18:00Kalmar (Swe) - Hacken (Swe)
21:00Molde (Nor) - Tromso (Nor)
22:45ErtelendiWolves - Huddersfield
ULUSLARARASI: AFC kupası
14:00İptalTaipei Tatung (Tpe) - Erchim (Mon)
22:45ErtelendiOxford Utd - Fleetwood Town
22:45ErtelendiMacclesfield - Gateshead
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Şubat 2017 Tahmin Ligi Ödülleri
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
hoverled28 :  2 gün önce
Merhaba ben bu ay yarışmaya 12 şubatta başladım.En son...devamı
alex1650 :  5 gün önce
Sizlerde haklısınız..sırf ödül kazanabilmek için kural...devamı
yusuf07 :  6 gün önce
Selam tahmin yapmaya ayin 17 si gibi basladim sponsor siteye ayin...devamı
Leport :  7 gün önce
Ben yarismaya 15inden once basladim 24une kadar yatirabilirim...devamı
bahis doktoru :  7 gün önce
merhaba, ayın 15 inden sonra yarışmaya başlayacakların...devamı
Leport :  8 gün önce
Merhaba benim mesela sponsor siteye uyeligim var yarismaya...devamı
Bykara :  8 gün önce
devam eden yarismada odul alabilmek icin sponsor siteye en son ne...devamı
bahis doktoru :  8 gün önce
merhaba, iletişim bölümünden talepte bulunabilirsiniz....devamı
bahis doktoru :  8 gün önce
mart ayı için minimum yatırım yapman gerekir. aktif bir...devamı
bahis doktoru :  8 gün önce
sponsor siteye son bir ay içerisinde yatırım kuralını yerine...devamı
En iyi Online Bahis Siteleri
En iyi seçenek : Bets10
En yüksek bonuslar, en iyi arayüz, en güvenli bahis. ilk üyelik bonusu 300 TL
Tempobet
En Yüksek bahis oranları
En Hızlı para yatırma çekme.
Hepsibahis
Hızlı para yatırma çekme,Yüksek oranlar, İlk üyelik bonusu 250 TL
JustinBet
Yüksek bonuslar, kullanıcı dostu arayüz, hızlı bahis, ilk üyelik bonusu 500 TL
Forvetbet
Yüksek bahis oranları Yüksek bonuslar, İlk üyelik bonusu 150 TL
Odeonbet
Hızlı bahis ve yüksek oranlar Yüksek bonuslar, İlk üyelik bonusu 200 TL
Betboo
İyi bahis oranları, Yüksek bonuslar İlk üyelik bonusu 300 TL
Süperbahis
Yüksek oranlar, canlı maç yayınları, ilk üyelik bonusu 300 TL
1xBet
Zengin bahis seçenekleri, canlı maç yayınları, ilk üyelik bonusu 500 TL
RestBet
Hızlı arayüz, Ekstra bonuslar
ilk üyelik bonusu 500 TL
Oddsring
500 TL ilk üyelik bonusu,
Cepbank ve Eco Bonus
Wonodds
Kombine, deposit, her gün bonus,
ilk üyelik bonusu 100 TL
BizimBahis
500 TL ilk Üyelik Bonusu
En Hızlı para yatırma çekme.
BetOlay
Kullanışlı arayüz, kombine bonusları,
depozit bonusları,
ilk üyelik bonusu 100 TL
Betin
Hızlı bahis ve ödemeler Yüksek bonuslar, İlk üyelik bonusu 300 TL
Betsat
100 TL ilk üyelik bonusu,
Eco ve Canlı Casino Bonusu